3.png

Na Wydziale Bezpieczeństwa, Logistyki i Zarządzania Wojskowej Akademii Technicznej im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie trwa nabór na studia licencjackie i magisterskie na kierunku studiów: Obronność Państwa. Szczegóły dotyczące rekrutacji znajdują się na stronie internetowej.

Grupa Doradcza Projekt spółka z o.o. uprzejmie informuje, iż w okresie od 01 marca 2021 r. do 31 marca 2023 r. realizuje na terenie całego województwa małopolskiego PROJEKT OUTPLACEMENTOWY: „ADAPTER ZAWODOWY dla mieszkańców woj. małopolskiego”. Projekt realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014 -2020 pod nadzorem Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie.

Czytaj więcej: Projekt „ADAPTER ZAWODOWY dla mieszkańców woj. małopolskiego”

Jesteś osobą młodą pracującą i chcesz poprawić swoją sytuację zawodową, Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie zaprasza do udziału w unijnym projekcie Łap skilla! Projekt adresowany jest do osób, które ukończyły 18 rok życia a nie ukończyły 25 roku życia i są osobami pracującymi z niskimi dochodami. Uczestnicy projektu otrzymają możliwość dofinansowania szkoleń i kursów nawet do 7 545 PLN oraz wsparcie doradcy zawodowego w projektowaniu kariery zawodowej. Rekrutacja trwa do 16.05.2021 lub do wcześniejszego wyczerpania limitu miejsc.
Więcej informacji na stronie Rusza rekrutacja do projektu "Łap skilla!" (pociagdokariery.pl)
Serdecznie zapraszamy do udziału.

Flaga Polski

Po raz kolejny zapraszamy do włączenia się do akcji #mojaflaga organizowanej z okazji Dnia Flagi Rzeczypospolitej Polskiej 2 maja. Zachęcamy do sfotografowania swojej flagi i podzielania się zdjęciem w mediach społecznościowych z oznaczeniem #mojaflaga.
Więcej o akcji na stronie niepodlegla.gov.pl

loteria 1024x688Serdecznie zachęcamy do udziału w loterii promocyjnej związanej z udziałem w spisie powszechnym.
W loterii może wziąć udział każdy, kto samodzielnie spisze się przez Internet na spis.gov.pl. Zgłoszenia przyjmujemy już od 22 kwietnia 2021 r.
Aby wziąć udział w loterii należy:
* Wejść na stronę spis.gov.pl i spisać się w dogodnej dla siebie chwili
* Pobrać i zachować unikatowy, 10-znakowy kod uprawniający do udziału w loterii
* Zgłosić kod na stronie loteria.spis.gov.pl.  od 22 kwietnia r. do 7 lipca 2021 r.
* Sprawdzać wyniki losowania w mediach społecznościowych i na stronie loteria.spis.gov.pl – pierwsze losowanie już 7 maja 2021 r.
Do wygrania są karty przedpłacone o wartości 500 zł, 1000 zł (nagrody I-ego stopnia), a w losowaniu finałowym, które odbędzie się 14 lipca 2021 r. – 16 samochodów osobowych!

Czytaj więcej: Loteria Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań