1.png

Konkursnagadke

 

Zapraszamy do udziału w VI Ogólnopolskim Konkursie na Gadkę, wydarzeniu będącym częścią Miesiąca Języka Ojczystego UJ, organizowanym przez Koło Naukowe Językoznawców Studentów UJ im. Mieczysława Karasia (Wydział Polonistyki Uniwersytetu Jagiellońskiego).
Konkurs nie ma ograniczeń wiekowych. Udział polega na przesłaniu pracy konkursowej w formie nagrania filmowego w postaci gwarowego niewierszowanego, oryginalnego (czyli wcześniej nieprezentowanego) monologu. Więcej informacji znajdą Państwo w regulaminie. Zgłoszenia do 31 marca.

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii zaprasza do skorzystania z oferty szkoleń skierowanych do sektora MŚP. Celem projektu jest wsparcie małych i średnich przedsiębiorstw poprzez realizację dofinansowanych usług rozwojowych świadczonych w takich formach jak: szkolenia specjalistyczne, kursy zawodowe, doradztwo, studia podyplomowe, mentoring, coaching. Dzięki temu wsparciu firmy mogą realizować swoje cele biznesowe, takie jak m. in.: wzrost konkurencyjności przedsiębiorstwa, zwiększenie sprzedaży, pozyskanie nowych klientów czy wzrost efektywności pracy. Udostępniamy propozycję szkoleń realizowanych w wersji online oraz w sposób tradycyjny. Pobierz: oferta WSTiE.

Plakat II konkurs rymowanki 1Oddział Regionalny Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Krakowie zaprasza do udziału w II Ogólnopolskim Konkursie dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym. Konkurs ma na celu promowanie prawidłowych nawyków i zachowań dzieci związanych z pracą i zabawą na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzowanie wiedzy o czynnościach szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Pobierz: regulamin.                                                                                               

Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, chcąc zwiększyć dostępność  wsparcia dla Osób z Niepełnosprawnościami, uruchomił SOW - System Obsługi Wsparcia finansowanego ze środków PFRON. Oddział Małopolski PFRON przypomina, że już od 01 marca 2021 roku można złożyć wnioski o dofinasowanie przez Internet, oszczędzając czas, nie wychodząc z domu i nie stojąc w kolejkach.
Pilotażowy Program "Aktywny Samorząd" - ulotka informacyjna (pdf. 262 KB)

Szczegółowe informacje o programie "Aktywny Samorząd" znajdują sie na stronie www.pfron.org.pl.

* Urząd Gminy Zielonki nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych ogłoszeń na tej stronie internetowej.