Konkurs Polska smakujeKrajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa po raz drugi organizuje ogólnopolski konkurs fotograficzny. Celem Konkursu „Polska smakuje” jest promowanie produktów rolnych i żywnościowych, w tym szczególnie ekologicznych, tradycyjnych i regionalnych. Konkurs ma charakter otwarty i jest adresowany do wszystkich osób pełnoletnich. Termin nadsyłania prac upływa 24 czerwca 2019 r. Prace fotograficzne można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego pod adresem www.kowr.gov.pl/konkurs

Regulamin konkursu fotograficznego

Więcej informacji na stronie http://www.kowr.gov.pl

 

PlakatFundacja Rozwoju Kompetencji i Przedsiębiorczości PROAKTYWNI prowadzi już VII nabór do projektu „Gotuj po hiszpańsku II” w ramach Funduszu Europejskiego. Zgłoszenia przyjmowane są do 12.07.2019 r. Zapraszamy osoby w wieku 18-35 lat, zamieszkałe w Małopolsce, nieuczące się, pozostające bez pracy.
Chcesz poszerzyć wiedzę kulinarną i zaznać smaków Walencji?

Zgłoś się! https://gotujpohiszpansku.pl/zglos-sie/

Czytaj więcej: Fundacja PROAKTYWNI zaprasza do udziału w projekcie „Gotuj po hiszpańsku II”

Baner KOM2 IVMałopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A (MARR S.A) rozpoczęła IV nabór do projektu „DOBRY CZAS na Biznes – KOM2” realizowany w powiecie proszowickim, miechowskim, bocheńskim, myślenickim, wielickim, krakowskim oraz na terenie miasta Krakowa. Program jest skierowany do osób bezrobotnych i biernych zawodowo w wieku 30 lat i więcej, w tym emerytów, rencistów oraz kobiet na urlopie wychowawczym, zainteresowanych założeniem działalności gospodarczej.

Czytaj więcej: Rozpoczął się IV nabór do projektu „DOBRY CZAS na Biznes – KOM2”

Ulotka projektuFundacja PROAKTYWNI prowadzi nabór do IV edycji projektu pn. „P jak Pracuj!” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Jeśli masz powyżej 30 rok życia, pozostajesz bez pracy, zamieszkujesz miasto Kraków oraz powiat krakowski (zg. Z KC) w szczególności ob. rewitalizowany i chcesz się przeszkolić lub skorzystać z płatnego stażu zgłoś się do nowego projektu „P jak PRACUJ!”.

W ramach projektu oferujemy:

Czytaj więcej: Nabór do IV edycji projektu  „P jak Pracuj” - Bezpłatne szkolenia i płatne staże

Ulotka ARiMRNa przełomie maja i czerwca rozpoczną się kolejne nabory wniosków o przyznanie pomocy dla rolników z budżetu PROW 2014-2020. Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa będzie przyznawać premie dla młodych rolników, wsparcie na restrukturyzację małych gospodarstw oraz na zalesianie i tworzenie terenów zalesionych.

Szczególowe informacje na stronie www.arimr.gov.pl