dozynki1924 sierpnia odbędą się Dożynki Gminne w Woli Zachariaszowskiej. Msza Święta Dożynkowa zostanie odprawiona w kościele parafialnym w Woli Zachariaszowskiej. Prócz prezentacji wieńców i korowodów dożynkowych wystąpi  Jurajska Kapela Folklorystyczna wraz z zespołem ludowym Folklove, a zwieńczeniem dożynek będzie zabawa taneczna. Atrakcje towarzyszące imprezie to m.in. jarmark produktów regionalnych, prezentacja twórczości ludowej oraz mini wesołe miasteczko. Swoje stoiska zaprezentują pracownicy z Urządu Gminy Zielonki z programem wymiany pieców, Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Zielonki z programem edukacji ekologicznej Termoaktywni oraz pracownicy GOPS z kampanią edukacyjno-informacyjną.

Mapa parkingów w trakcie dożynek dostępna jest: TUTAJ.

Dla gości Dożynek Gminnych w Woli Zachariaszowskiej w dniu 24.08.2019, którzy przyjadą swoimi samochodami przygotowaliśmy parkingi na terenach prywatnych oznaczone na mapie literką P. Miejsca te będą wydzielone  przez Ochotniczą Straż Pożarną, która będzie kierowała tam samochody. Parking przy szkole i przedszkolu w Woli Zachariaszowskiej jest w dyspozycji organizatorów. OSP będzie kierowała tam samochody upoważnione.
Parking przy kościele jest zarezerwowany dla służb i korowodów dożynkowych, które przyjadą wozami, traktorami i innymi pojazdami. Prosimy nie parkować tam samochodów prywatnych. OSP będzie kierowała tam pojazdy  upoważnione.
Mapa parkingów w trakcie dożynek dostępna jest: TUTAJ.