Ulotka projektuFundacja PROAKTYWNI prowadzi nabór do IV edycji projektu pn. „P jak Pracuj!” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020. Jeśli masz powyżej 30 lat, pozostajesz bez pracy, zamieszkujesz miasto Kraków lub powiat krakowski i chcesz się przeszkolić lub skorzystać z płatnego stażu zgłoś się do nowego projektu „P jak PRACUJ!”.

W ramach projektu oferujemy:

1. Płatne staże dostosowywane do indywidualnych potrzeb uczestników z możliwością późniejszego zatrudnienia.
2. Szkolenia zawodowe dopasowane do potrzeb i predyspozycji uczestników projektu.
3. Wsparcie wizażystki oraz udział w warsztatach Aktywnego Poszukiwania Pracy i Pozytywnego Wizerunku.
4. Opieka osobistego opiekuna oraz pośrednictwo pracy.
5. Indywidualne doradztwo w tym zawodowe, psychologiczne, a także coaching oraz poradnictwo z zakresu organizacji opieki nad osobami zależnymi.

Projekt adresowany jest do niepracujących os. w wieku 30 i więcej, które spełniają jeden z poniższych warunków:

• osoby długotrwale bezrobotne (powyżej 1 roku),

• osoby z niepełnosprawnościami,

• osoby o niskich kwalifikacjach,

• kobiety,

• osoby powyżej 50 roku życia

•  bezrobotni mężczyźni w wieku 30-49 (nie należący do w/w grup, których sytuacja na rynku pracy jest najtrudniejsza), przy założeniu, że ta grupa docelowa nie może stanowić więcej niż 20% ogółu bezrobotnych objętych wsparciem w projekcie.

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY !!
Trwa rekrutacja do projektu – liczba miejsc ograniczona

Szczegółowe informacje na stronie www.fundacjaproaktywni.pl/pjakpracuj/